Web Analytics Made
Easy - StatCounter

18 september rekruttering og medlemspleie

Presidenten tente lys ønsket velkommen til møte for 14 medlemmer denne septemberkvelden. 

Hovedtemaet for kvelden var medlemsrekruttering og medlemspleie.  Det ble en god diskusjon med godt engasjement i salen over et tema som også har vært oppe til diskusjon tidligere. Det ble blant annet diskutert synliggjøring av vårt arbeide via webside, Facebook og Linkedin samt å delta på arrangementer i byen. 

Tiden gikk fort som den ofte gjør i en engasjert diskusjon og snart var tiden kommet for å takke for kvelden og ønske vel hjem.


 
5. FEB. KAFFEMØTE

15. februar 2018

5. FEB. KAFFEMØTE

Presidenten ønsket velkommen til 25 medlemmer, idet han tente 2 lys: ett for fred og ett for vennskap.

25. juli. - Restaurant Fabian

25. juli 2016

25. juli. - Restaurant Fabian

Hyggelig middagsmøte på Fabian Restaurant & Pannekakeri. Grunnet ferietid og sterk varme møtte bare 10 personer opp.

19. juli 2016

18. juli - sommermøte

Vakkert sommervær. Bare 11 medlemmer møtte opp i lille peisestue. Men det ble rikelig med diskusjoner!

11. juli. Jordbærmøte hos John Solberg

18. juli 2016

11. juli. Jordbærmøte hos John Solberg

Mange hadde møtt opp til dette populære sommermøtet hos Astrid og John. Dette til tross for litt surt og dårlig vær.

27. juni - Halden Rotary klubbs sommeravslutning

27. juni 2016

27. juni - Halden Rotary klubbs sommeravslutning

Til Herregårdskaféen kom etter hvert 24 medlemmer og 3 gjester, samt ektefeller, - til sammen 39 personer. Et nydelig tapas-bord var satt frem, og samtlige spiste og skravelt livelig frem til kl 19.15.

23. mai - foredrag om Østfoldsavisenes fremtid

23. mai 2016

23. mai - foredrag om Østfoldsavisenes fremtid

Visepresidenten ledet kveldens møte som hadde samlet i alt 29 medlemmer, 2 gjester og 3 ledsagere i tillegg til kveldens foredragsholder. Det ble et svært engasjerende foredrag om Østfoldsavisenes fremtid på papir.